Hizmetlerimiz

Anasayfa » Hizmetlerimiz

Bilgisayar Toplama

Toplama bilgisayarlar, bir bilgisayarın sorunsuz çalışması için gerekli olan işlemci, anakart, ekran kartı ve RAM (bellek) gibi parçaların her birinin ayrı ayrı satın alınıp monte edilmesiyle oluşan markasız bilgisayarlardır. Çoğunlukla marka bilgisayarların standart kullanıcılar için ürettiği bilgisayarları kendi ihtiyaçları için yetersiz bulan kullanıcılar tarafından tercih edilir. Çünkü bu yöntemle hazır bilgisayarlardan çok daha güçlü performans sergileyen kasalar oluşturmak mümkündür. Kişisel bilgisayarınızı oluştururken seçtiğiniz parçaların birbiriyle hem performans hem de montaj yönünden uyumu çok önemlidir.

Devamını Oku.

Teknik Servis

Müşterilerin bilgi teknolojileri altyapısında yer alan bilgisayar, sunucu ve çevre ürünlerinin (yazıcı, tarayıcı, vb.) uçtan uca, standartlara uygun bir biçimde kurulmasını ve çalıştırılmasını sağlamak üzere belirli servis seviyelerine uygun olarak verilen hizmetler bilgisayar teknik servisi olarak tanımlanır.

Bilgisayar donanımının kurulması, bilgisayarın çalıştırılması, bakım, onarım ve parça değişimin yapılması yanı sıra, işletim sitemi ve uygulama yüklemesi , ağ bağlantısını ve sistem güvenliğini sağlamak da bilgisayar teknik servis kapsamına girmektedir.

Devamını Oku.

Yerinde Destek

Bireysel ve kurumsal bilişim destek hizmeti alanında, başarı ile sonuçlandırılmış projeler ile mutlu müşteriler ve nitelikli işler üretme gayesinde olan Yerinde Destek Bilgisayar Teknik Servis Hizmetleri, bireysel müşteriler ve küçük ve orta ölçekli işletmelerin, bilgisayar ve bilgisayar çevre birimleri ile ilgili yaşadığı teknik sorunlara, saha tecrübesi olan konusunda uzman, müşterilerinde oluşan sorunlara yerinde ve zamanında müdahale ederek sorunlarınıza hızlı ve kalıcı çözümler sağlayan profesyonel bir hizmetimizdir.

Devamını Oku

Uzaktan Destek

Müşterilerin bilgi teknolojileri altyapısında yer alan bilgisayar, sunucu ve çevre ürünlerinin (yazıcı, tarayıcı, vb.) uçtan uca, standartlara uygun bir biçimde kurulmasını ve çalıştırılmasını sağlamak üzere belirli servis seviyelerine uygun olarak verilen hizmetler bilgisayar teknik servisi olarak tanımlanır.

Devamını Oku.

Yıllık Bakım Anlaşması

Nuka Bilgisayar yıllık bilgisayar bakım anlaşması , seçenekleri ile devamlı destek hizmeti alabileceğiniz bir çözüm ortağınız niteliği taşımaktadır. Yaşanan bilgisayar kaynaklı sorunlarda veri veya vakit kaybı yaşamadan problemlerinizi en güvenli şekilde çözerek, yaşanabilecek her türlü kritik veri kaybı riskini ortadan kaldırmayı amaçladığımızdan erken müdahale ile iş kaybını sıfıra indirmeyi hedefliyoruz.

Devamını Oku.

Yazılım – Programlama

Firmamız , farklı teknolojilerde uzmanlaşmış deneyimli kadrosuyla, firmaların her türlü yazılım ihtiyaçlarını giderecek web tabanlı, masaüstü ve mobil özel uygulama çözümleri sunmaktadır.

Firmamız , yazılım geliştirme hizmetini, dünya standartlarında uygulama yaşam çevrimi modellerine uygun olarak ve teknolojik yenilikleri takip ederek gerçekleştirmektedir.  

Firmamız , özel yazılım geliştirme hizmeti sağladığı firmalara; esnek, yenilikçi, güvenilir, güvenli, sürdürülebilir ve kaliteli çözümler sunmaktadır. 

Devamını Oku.

Web Tasarım

Web sitesinin arama motorlarında erişilebilirliğini sağlayan, ana hatları ile kişi ve kurumları, ürün ve hizmetleri tanıtan grafik ve metinlerin bir araya geldiği kaliteli bir çalışma olan web tasarımı, kısaca kişi ve kurumların dijital ortamda görünen yüzü olarak tanımlanabilir. Adında geçen tasarım kelimesi nedeniyle web tasarımı, kişiler ve kurumlar için sadece tasarımdan ibaret olduğu yanılgısını yaratmaktadır. Web tasarımı yalnızca bir web sitenisinin tasarlanmasından ibaret olmamakla birlikte arka planda bir çok teknik bilgi ve teknolojik ürün ihtiyacı doğuran, yalnızca uzmanı tarafından yapıldığında doğru sonuçlar elde edilmesine olanak tanıyan bir çözümdür.

Devamını Oku.

Veri Kurtarma – Yedek

Notebook ve Laptoplar taşınabilir türden bilgisayarlar olduğu için genelde düşme ve darbeye maruz kalması sonucu veri depolama üniteleri zarar görmektedir.

Veri kurtarma alanında en çok karşılaşılan sorunların başında bilgisayara yüklü işletim sistemlerinin açılmaması, bilgisayarın yanlış bölümüne formatlama(biçimlendirme), bilgisayar içerisindeki kullanıcı dosyalarının yanlışlıkla yada virüs, trojan veya solucan gibi zararlı yazılımlar tarafından silinmesi gibi veri kaybı sorunları ile karşılaşılmaktadır.

Kullanıcılar böyle bir durum ile karşılaştıklarında genelde internetten indirdikleri veri kurtarma programlarını kurup veri kurtarma yapmaya çalışmaktadırlar. Oysa böyle  bir müdahale veri kurtarma açısından olayı daha karmaşık ve tekrar kurtarılamaz hale getirmektedirler. Yapılması gereken bilinçsiz müdahaleden kaçınarak uzman kişilerce veri kurtarma yapılmasıdır. 

Devamını Oku.

Whatsapp
Kadir Hacıoğlu
Kadir Hacıoğlu
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?