Web Tasarım

Anasayfa » Web Tasarım

Web sitesinin arama motorlarında erişilebilirliğini sağlayan, ana hatları ile kişi ve kurumları, ürün ve hizmetleri tanıtan grafik ve metinlerin bir araya geldiği kaliteli bir çalışma olan web tasarımı, kısaca kişi ve kurumların dijital ortamda görünen yüzü olarak tanımlanabilir. Adında geçen tasarım kelimesi nedeniyle web tasarımı, kişiler ve kurumlar için sadece tasarımdan ibaret olduğu yanılgısını yaratmaktadır. Web tasarımı yalnızca bir web sitenisinin tasarlanmasından ibaret olmamakla birlikte arka planda bir çok teknik bilgi ve teknolojik ürün ihtiyacı doğuran, yalnızca uzmanı tarafından yapıldığında doğru sonuçlar elde edilmesine olanak tanıyan bir çözümdür.

Bir web tasarımında web sitesinin kalitesini belirleyen önemli unsurlar bulunur. İlk etapta görsel olarak dikkati çeken unsurlar yanında içerik, özgünlük ve güvenlik gibi noktalar web site kalitesini etkileyen önemli özelliklerdir.

İşletmeleri çevrim içi olarak hem güvenilir hem de benzersiz gösteren web sitelerinin öneminin her geçen gün arttığı günümüzde başarılı ve hedefle odaklanmış bir web sitesi için içerik ve tasarım olarak sektöre uygunluğun çok önemli olduğunu söyleyebiliriz. Hedef müşteri kitlesinin günden güne büyümesi için web sitesi sadece ulusal değil uluslararası müşterilere de eşit uzaklıkta olmalıdır.

Nuka Bilgisayar olarak, Bursa ve çevresinde kurumsal partnerlerimizin de desteğiyle, web alanında özel tasarım web sitesi, hazır paket web sitesi, ve web programlama çözümleri sunmaktayız. Web sitenizin inşa sürecinde ihtiyacınız olacak alan adı ve hosting (sunucu) hizmetlerinin yanı sıra oluşturulduktan sonra arama sonuçlarında yer edinmeniz için arama motoru entegrasyonu, harita işaretleme ve harita doğrulama gibi hizmetleri de web tasarımın bir parçası olarak görmekteyiz.

Uygulama Platformları


 • WordPress , PHP
 • ASP.net
 • HTML , CSS
 • Mobil Platformlar (Android – İos)

Görüşme Talebi.

  Whatsapp
  Kadir Hacıoğlu
  Kadir Hacıoğlu
  Merhaba.
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?